Generic placeholder image

Bose QuietComfort 35 II

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.43
14 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 3299 TL
En pahalı 7780 TL
Bugün 7600TRY - 10890 TRY TL

Bose QuietComfort 35 II En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
Hepsiburada Bose QuietComfort 35 Series II Siyah Gürültü Engelleyici... 16 dakika önce 7600 TL
Trendyol Bose Quietcomfort 35 Iı Kablosuz Kulaklık Siyah 2 saat önce 7686 TL
N11 Bose QuietComfort 35 II Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık 11 dakika önce 7745 TL
Hepsiburada Bose QuietComfort - 35II Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Gümüş 16 dakika önce 10750 TL
Trendyol Bose Quietcomfort 35 Iı Kablosuz Kulaklık 2 saat önce 10890 TL

Bose QuietComfort 35 II Yorumları

4.43
14 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Hepsiburada kullanıcısı

Öncelikle ürüne sahip olmadan yorum yapan arkadaşların oynarını dikkate almamanızı temenni ederek, ürün hakkındaki gerçek tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim. Genel olarak; Ürün gerçekten harika, çok rahat ve sizi rahatsız etmiyor. Aktif gürültü engelleyicisi harika çalışıyor, tiz seslerden ziyade daha çok bas ve uğultuları tutuyor(yani düşük frekanslı sesleri). Özellikle uçakta inanılmaz çalışıyor. O uçağın bütün uğultusu ve motor sesi bir anda yok oluyor. Bu kadarını beklemezdim doğrusu. Amerikadan aldığım için baya ucuza geldi bana, burada fazla tuzlu ama harika bir ürün. Evladiyelik bir kulaklık gerçekten. Aktif gürültü engelleyicisini kapatıp uçakta beraber yolculuk yaptığınız birinin kulağına takın ve bir anda açın gürültü engelleyiciyi ve yüzündeki o ifadeyi anlamatamam :D Sağır olduğunu düşünüyorlar... o kadar. Pil ve Tuşlar; Piline gelirsek günümüz kablosuz kulaklıklarının üzerinde bir pil ömrü var 20 saat kadar aktif gürültü engelleyicisi açık müzik dinleyebiliyorsunuz orta üstü ses seviyesinde. Aktif gürültü engelleyicisi kapalıyken ve kablolu kullanımda 40 saat yazıyor ama kullanmadım öyle henüz. 2 cihaza aynı anda bağlanabiliyor. İstediğinizden dinleyebiliyorsunuz. QC32 II 'de gelen ekstra butonuna isterseniz google assitant isterseniz aktif gürültü engelleyicisi ayar tuşu olarak atıyabiliyorsunuz. Ses artırma ve azaltma Ses; Basları çok çok iyi değil fakat tizleri iyi ve tok ses veriyor. Dengeler çok güzel kurulmuş ve dinlediğiniz müziklerde her enstrumanı rahatlıkla ayırabiliyorsunuz birbirinden. Ses seviyesi çok yüksek değil ama zaten yüksek sesli müzik dinlemediğim için normalde ve zaten aktif gürültü engelleyicisi olduğu için sorun değil benim için. Konfor; Rahatlık olarak süper rahat bir ürün öncelikle onu söylemem gerekiyor. Kafanızta takılıyken uyuyabilirsiniz bile, sadece sağa sola kafanızı çevirirseniz doğal olarak rahatsız edecektir. Yazları biraz terletebiliyor fakat kışın kulakları soğuktan korumak için işe yarıyor :)

2018-08-07
Hepsiburada kullanıcısı

1 seneye yakındır kullandığım bu kulaklıktan oldukça memnunum diyebilirim. Tizler gayet güzel, baslar da gayet kıvamında. Basları abartıp müziği boğmamışlar ve dengeli güzel bir uyum çıkmış ortaya. Uzun süreli kullanımda batarya süresi güzel ve kulağınızı incitmiyor. Bütçeniz uygunsa kesinlikle bu kulaklık tercih edilebilir. Orta segmentte ekonomik ama iş görür güzel bir kulaklık tercih etmek isterseniz de Jbl T500BT yi seçebilirsiniz. En Ekonomik olsun ama mükemmel bir ses alayım derseniz de tavsiyem Creative HQ1600 bütçenize göre. Bu 3 kulaklık da müzik dinlerken en mantıklı seçim olacaktır

2019-02-25
Hepsiburada kullanıcısı

Ses kalitesi mükemmel değil. Ses kalitesi çok daha iyi kulaklıklar var doğrudur fakat ergomomisi çok başarılı olduğundan ses kalitesini önemsemeyebilirsiniz. Bluetooth bağlantı stabilitesi, batarya ömrü, gürültü engelleme özellikleri beş yıldız. Bir yıldız kırmamın nedeni sünger değiştirme sorunu. Tık diye oturan bir sünger sistemi yapamamışlar. İki kere sünger değiştirdim. Plastik yapıştırıcılarla yapıştırıp sonra söktüm.

2021-05-27
Hepsiburada kullanıcısı

Çok rahat, şarjı günlük 6-8 saat kullanımla 1 haftaiçi gidiyor. Noise cancellation özelliği çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim

2021-12-08
Hepsiburada kullanıcısı

İlk kez araba aldiğimda bunu almaktan daha az sevindiğimi fark ettim. Gerçekten her haliyle verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. 17 saat sonra geldi. Hızlı ve güvenli. Tavisye ederim.

2020-04-23
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü Amerikadan aldım. evet gürültü kesmede çok başarılı. uçakta resmen dış sesi almıyorsunuz. hatta kulaklığı çıkardığınızda içerdeki sesin ne kadar çok olduğunun farkına varıyorsunuz. Malzeme kaliteli oldukça iyi. Amerika dönüşü uçakta 5-6 saat kullandım kulaklarımı hiç rahatsız etmedi ne terleme nede bir ağrı olmadı. 4 yıldızı neden verdim!. son ses açtığımda ses bozulmuyor ancak bazan pıt diye extradan bir ses yapıyor müziğin bazı tonlarında. eqo ayarlarıyla bası tiz i değiştirdim ancak genede bu pıt lamayı yapıyor(çok hafiften yapıyor ama beni rahatsız etti, müzik dinlemekten ziyade temiz ses almayı bekliyorum) normal ses seviyesinde yok. Acaba benim cihazımdamı sorun var diye apple store da demo üründe aynı şarkıyı aynı şartlarda dinledim, gördümkü ondada öyle. Şimdi bir kulaklık anfisi alarak daha detaylı ses almayı deneyeceğim.

2019-08-20
Hepsiburada kullanıcısı

Gürültü engelleyici ve müzik kalitesi olarak çok başarılı. Ancak görüşme yapıyorsanız mikrofonu, çevreden çok fazla ses aldığı için ve bu problem Bose 'un kendi forumlarında da birçok satın alan insanın problemi olduğu ve çözülmediği görülüyor. Görüşme yapıp mikrofonunu kullanacaksanız farklı alternatiflerle ilerlemenizi öneririm.

2020-08-19
Hepsiburada kullanıcısı

merhaba arkadaşlar ürünü ben yurtdışından almıştım aktif olarak kullanmaktayım burda kötü yorum yapanlara aldanmayın 100 liralık kulaklıkla bu ürünü kıyaslayan insanlar bu ürünün kalitesinden anlamaz.gürültü kesme özelliği süper çalışıyor bizzat uçakta ve sesli ortamda denemiş bulunmaktayım ses kalitesi süper sesleri gayet güzel bas ve tizleri gayet yerinde fiyatı evet pahalı ama akranlarına göre en iyisi bence bose kalitesi tavsiye ederim..

2019-06-20
Hepsiburada kullanıcısı

Ses kalitesi hifi değil tabiki fakat dengeli ve temiz ses veriyor. Gürültü engelleyici kapalıyken ses kalitesi çok daha iyi bir noktaya geliyor. Uçak, otobüs, feribot vb. Motor sesi ve uğultulu ortamlarda sık yolculuk yapanlar için harika bir ürün. Tüm uğultuyu kesiyor. ses kalitesi odaklı almak isteyenleri tatmin etmeyebilir ancak gürültü engelleyici ve ortalama üzeri ses kalitesi isteyenler için mükemmel seçim.

2019-06-10
Hepsiburada kullanıcısı

Gürültülü ortamlarda ders çalışacaklar için harika. Ses kalitesi süper, gürültü engelleyici harika çalışıyor. Şarjı 10 saatin üstünde giidiyor.

2018-09-18
Hepsiburada kullanıcısı

ürün inanılmaz... sık sık uçak yolculuğu yaptığım için aldım... sesi mükemmel bir şekilde engelliyor... uçağın içi kulaklığı takınca bir anda yatak odanıza dönüşüyor 40 bin feette :) bose ses kalitesini anlatmaya zaten gerek olmadığını düşünüyorum...

2018-08-25
Hepsiburada kullanıcısı

üründe ses kalitesini alınca başka hiç bir kulaklık takmak istemeyecekseniz. sadece dışarda yürüyüş vs yapacaklar için boyutu biraz büyük, tasarım ve kalite 10 üzerinden 10 ama boyut ve estetiğe ise 5 veriyorum ben.

2018-12-05
Hepsiburada kullanıcısı

piyasada alınabilinecek en iyisi en kullanışlısı. gürültü önleme özelliği efsane. ses kalitesini söylemeye gerek yok.

2020-01-27
Hepsiburada kullanıcısı

Bu cihazın markası olduğu için alınıyor diye umuyorum almayı düşünüyordum bugün deneme şansım oldu evde 100 liralık kulak üstü kulaklığım var bu cihazdan daha güzel ses çıkartıyor baslar tizler yetersiz yazık paranıza diye düşünüyorun cihazın konforu ve mazame kalitese çok iyi ama ses çok yetersiz geldi bana

2019-05-01