Generic placeholder image

Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.00
8 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 5410 TL
En pahalı 22880 TL
Bugün 20821TRY - 22880 TRY TL

Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
N11 Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası 18 saat önce 20821 TL
Trendyol Chicco Siyah Trio Sprint Travel Sistem Yeni Model Bebek Arabası 19 saat önce 22880 TL

Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası Yorumları

4.00
8 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü 1 senedir kullanıyoruz aşırı memnun kaldık kaliteli ve sapasağlam oldukça da hafif sadece port bebeyi kullanmadık oda gerek duyulmuyor zaten ana kucağı büyük olduğu için rahat 8 aya kadar kullandık

2021-07-27
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü sipariş verdikten sonra 4 gün içinde elime sağlam ve özenli paketlenmiş şekilde geldi. İlk başta ürünü kurması biraz zorlandım fakat internetten kurulum videolarını izlemeniz yeterli, kurulum için verilen kitapçık biraz yetersiz. Ürünü çok fonksiyonlu olarak kullanabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim, çok güzel bir ürün

2019-03-18
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü sipariş verdikten 3 gün sonra elime ulaştı. Pakatlenmesi güzeldi herhangi bir eksik parça çıkmadı. Kurulumu için kullanim kılavuzları ve internetteki videolardan yararlandık. Üç farklı kullanımı olması güzel. Açılıp kapanması pratik. Tavsiye ederim.

2018-11-28
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü kızım 1 yaşına gelene dek kullandık. Oldukça dayanıklı, güven veren bir set. Bebek arabasını tam yatar özelliği uyumasına imkan veriyor. Tentesi tam kapanmıyor, o yüzden müslin örtü gerekiyor. Ayrıca bebek arabasının tek elle pratik şekilde sürülmesi ya da kapatıp açılması mümkün değil; mutlaka iki elinizle kontrol etmek ve kapatmak/açmak zorundasınız. Kapatıldığında da taşıyabilmek için oldukça ağır ve araba bagajlarında da epey yer kaplıyor. Port bebeyi yalnızca iki defa kullanabildik; çünkü bebekler ilk doğdukları zaman anne karnındaki gibi eciş bücüş yatmayı tercih ederlermiş o sebeple oto koltuğu en sık kullandığımız parça oldu. hem arabada emniyet kemeriyle seyahat ettik hem bebek arabasında yüzü bize dönük yürüyüşler yaptık hem de evde kullandık. Terletmeyen oto koltuğu olmadığı için bunu da göz önüne alın. port bebe ağır olmasıyla da kullanışlı bir parça değil. dolayısıyla bir oto koltuğu ve basit hafif bir araba bir bebeğin tüm ihtiyaçlarını görür.

2019-05-07
Hepsiburada kullanıcısı

Alınabilecek en kullanışlı ve çok amaçlı bir araba. Çeşit çeşit kullanıyoruz. Hastaneden çıkarırken gerekli olan ana kucağı var, bebek arabasının üstüne de koyabiliyorsunuz. Portbebe var. İkisini de tepe tepe kullanıyoruz. Anakucagı arabaya monte ediliyor. Katlanınca da çok hafif. Eşim olmadığında da üstesinden geliyorum. Çok tavsiye ederim.

2019-05-10
Hepsiburada kullanıcısı

Biz ürünü yaklaşık 4.5sene oldu alalı araba sağlam ve dayanıklı oğlum uykuyu çok sevdiği için heryere götürüyoruz ve hala severek kullanıyor. Yanlız ana kucağından oturma ünütesine geçerken sapları öne dönmediği için zorlandık çünkü siZi görmeye alışan cocuk kendini başta yanlız hissediyor. Onun dışında İnan’ın çok sağlam ve bi o kadar rahat kullanımlı.

2019-02-09
Hepsiburada kullanıcısı

Bu Ürünü aldığıma çok pişmanım. Burdan almadım ama alacak olanlara fikir olsun diye yazıyorum. Arabanız yoksa eğer sakın almayın. Oto koltuğu bildiğimiz köpükten yapıldığı için çok sert ve rahatsız. Port bebe o kadar dar ki 3 aylık oğlum içine sığmadı. Zaten yaz ayında kullanılmaz çok terletir. Oğlum 5 aylık pusete sığmıyor. Port bebeye sığmıyor. Mecburen baston arabaya geçtik. O dada içinden kayacak gibi duruyor. Bu arabayı aldığım için çok çok pişmanım. Şimdi başka araba bakıyorum. Tentesi kapanmaz. Araba dönmüyor. Çocuk biraz dışarıyı izlesin dediğinizde izletemiyorsunuz hadi onu geçtim rüzgar vursa çeviremiyorsunuz. Baston arabada uyuyor çocuk göremiyorum. Güneş gelse döndüremiyorum. En kötü yanı bu bence. Neyse kısaca almayın. Daha uygun daha güzel arabalar var.

2019-06-20
Hepsiburada kullanıcısı

Tavsiye üzerine aldım.Ve gerçekten iyi ki de almışım çok kullanışlı ben memnun kaldım sürüşü ve tek başıma taşıyabilmem benim için önemliydi.Bunda da o özellikler var tek sıkıntı olabilecek şey baston hali size dönmüyor o kdar

2019-07-29