Generic placeholder image

Jabra Move Wireless

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.57
14 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 290 TL
En pahalı 749 TL
Bugün 749TRY - 899 TRY TL

Jabra Move Wireless En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
N11 Jabra Move Style Edition Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık 1 dakika önce 749 TL
N11 Jabra Move Bluetooth Kulaklık 1 dakika önce 899 TL

Jabra Move Wireless Yorumları

4.57
14 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Hepsiburada kullanıcısı

ürün gayet güzel, daha üst seviye bir kulaklık denemediyseniz sizi oldukça tatmin edecektir. otobüslerde sesi oldukça kesiyor beni memnun etti. ses seviyesi de oldukça güzel. malzeme kalitesi diğer bu seviye ürünlere göre çok üstün. eksik yönü ise katlanamaması. tüm bu yazdıklarım 1k üstü cihazlar denemediyseniz, onlardan sonra bu cihazın orta seviye bir cihaz olduğunu anlarsınız.

2019-10-04
Hepsiburada kullanıcısı

Nethouse'dan mavi renklisini aldım. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum daha önce farklı markalardan navy blue ürünler aldığımda yaşanan renk çıkması problemi bunda yok. Malzeme kalitesi ve tasarım fiyata göre çok üst düzeyde. Ses kalitesi aslında iyi ancak ürünün ayrıca bir uygulaması olmadığı için bağlandığınız cihazın optimizasyonuna bakıyor. Ses özelliklerini bluetooth üzerinden de kullanabilen cihazlarda kulaklık özellikle basslarda canlanıyor ama cihaz iyi değilse %50 sesle anca bir şeyler duyuluyor.

2020-05-11
Hepsiburada kullanıcısı

Satın aldığım İkinci ürün. ( 5. Sınıf öğrencisine uzaktan eğitim desteği hediye aldım. Pil ömrü ve hafifliği olarak amacına çok uygun ürün. Ayrıca müzik ve medya için çok elite bir ürün.)

2021-02-18
Hepsiburada kullanıcısı

5. Sınıf öğrencisine uzaktan eğitim desteği hediye aldım. Pil ömrü ve hafifliği olarak amacına çok uygun ürün. Ayrıca müzik ve medya için oldukça elit bir ürün.

2021-02-18
Hepsiburada kullanıcısı

Sesi dışarı az da olsa veriyor, ama kaliteli ses veriyor. Konuşmada henüz şikayet yok. Gözlük kullanıyorsanız hafif bir rahatsızlık verebilir. Batarya Bluetooth ile iyi gidiyor, aux ile denemedim.

2021-05-05
Hepsiburada kullanıcısı

Gözlük kullandığım için hafif bir sıkma var.Onun dışında memnunum.Kablosuz kullanım hareket özgürlüğü sağlıyor mutfakta.

2021-06-12
Hepsiburada kullanıcısı

kutusunda rahatsız edici bir koku var. ambalajlamayla ilgili olduğunu düşünüyorum. kulaklık az şarjla geldi. bluetooth bağlantısını denedim ve sorun yaşamadım. şarj bitince 3.5mm kabloyla kullandım. gariptir kabloyla gelen ses bluetooth bağlantısından daha az ve derinden geliyor. bilgisayarda kabloyla kullanmayı düşünmüştüm diğer bt cihazlarla çakışma yapmaması için ancak artık bilgisayarda kablo kullanmayı düşünmüyorum.

2020-05-04
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü globalteknoloji'den aldım, güzel paketlemişlerdi ürünü. Kulaklığın malzeme kalitesi çok hoşuma gitti, memnun kaldım. Bluetooth dışında direkt kablolu şekilde de kullanılabilmesi ayrıca güzel. Test ettiğim kadarıyla eğer aşırı yüksek seste dinlemiyorsanız dışarı pek ses vermiyor.

2020-06-05
Hepsiburada kullanıcısı

tam fiyat performans ürünü. bu fiyatlara en iyi kulaklık. bu şıklık hafiflik ve ses kalitesinde ürünler 800 den başlıyor haberiniz olsun.hafif şık ve net güzel ses.

2020-04-08
Hepsiburada kullanıcısı

Fiyat performans ürünü. Jabra mikrofon konusunda lider markalardan birisi, bu üründe ses netliği oldukça iyi ancak ses yüksekliği biraz düşük. Kaliteli ve şık bir ürün.

2019-09-24
Hepsiburada kullanıcısı

Jabra nın bir çok ürününü kullandım kaliteli bir marka. Profesyonel olmasa da bu ürünün ses kalitesinden memnun kaldım. Kulak kısmı terletir diye düşünmüştüm ancak terletme yapmadı.

2020-05-29
Hepsiburada kullanıcısı

Ses kalitesi orta, baslar çok yeterli değil, kulağımı tam olarak kavramıyor biraz ufak süngerlere sahip, şarj süresini test etmedim ama genel olarak fiyatına göre güzel bir ürün.

2021-01-08
Hepsiburada kullanıcısı

ürününün ses kalitesi resmen kötü, tiz sesler çok yetersiz, ve sesi boğuk, geri vermek istediğimde hiç bir eksiklik olmamasina rağmen reddedildi. tam bir hayal kırıklığı.

2019-12-23
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü 4 ay önce aldım ve neredeyse her gün kullanıyorum. Ses kalitesi gayet güzel. Yalıtımı da çok başarılı. Şarjı da uzun gidiyor. Kablolu kullanım için verilen kablo biraz kısa. Tek endişe verici yanı kulağa temas eden kısımdaki kaplama çabuk soyulacak gibi duruyor. Fiyat-performans kıyaslamasında lider olduğunu düşünüyorum.

2020-03-29