Generic placeholder image

LG F4V5RGP2T A 10.5 kg Yıkama / 7 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.25
32 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 11949 TL
En pahalı 32950 TL
Bugün 27499TRY - 39899 TRY TL

LG F4V5RGP2T A 10.5 kg Yıkama / 7 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
Trendyol LG F4V5RGP2T A Wi-Fi 1400 Devir 10.5 kg / 7 kg Kurutmalı... 13 saat önce 27499 TL
Trendyol LG F4v5rgp2t A Wi-fi 1400 Devir 10.5 Kg / 7 Kg Kurutmalı... 13 saat önce 34950 TL
N11 LG F4V5RGP2T.ASSPLTK YK A 1400 Devir 10.5 KG Yıkama + 7 KG... 12 saat önce 39899 TL

LG F4V5RGP2T A 10.5 kg Yıkama / 7 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları

4.25
32 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Gittigidiyor kullanıcısı

Alanımız çok dar olduğu için çamaşır kurutmamız hatta ikinci bir makine olarak kurutucu almamız bile mümkün değil. Kurutucu kilosunun yıkama kapasitesinden biraz daha az olması normalmiş, ben başta endişelenmiştim. Rengi falan da çok güzel, severek kullanıyorum.

2020-11-25
Gittigidiyor kullanıcısı

Kurutma özelliğide olduğu için ayrıca kurutma makinası alıp extra masraf yapmaya ve yer kaplamaya gerek kalmıyor. 10.5 kg yakın çamaşır yıkayıp 7 kg kadar çamaşır kurutma kapasitesine sahip. Kış aylarında çamaşırı nerde kurutacağım derdinden kurtarıyor. Temiz yıkama yapıyor ve ses yok denecek kadar az. çamaşır kurutmasında çamaşırlarda kırışıklık olmuyor. Yüksek performans sağlayan harika bir ürün.

2020-06-10
Gittigidiyor kullanıcısı

Son derece sessiz çalışması ile en çok beğeni aldığı bu özelliği diyebilirim ve çamaşırları oldukça temiz yıkaması kireç tutmayan çelik yapısı ile yıpratmadan tertemiz olarak elde etmiş oluyorum yıllardır kullanmam rağmen ilk gün aldığım performansının dışına çıkmamış oldu son derece başarılı bir ürün

2020-11-19
Gittigidiyor kullanıcısı

4 kişi yaşadığımız öğrenci evi için satın aldık. 10.5 kilo kapasitesi sebebiyle ve biraz kalabalık olduğumuz için işimizi rahatlıkla görüyor. Pek çok yıkama modu ve süresi sunuyor. Her kıyafet için doğru seçenek bulunabiliyor. Rengi ve görünümü de oldukça dikkat çekici ve modern .

2021-04-29
Gittigidiyor kullanıcısı

Yüksek kapasitesi var. Program seçeneği çok, ve WiFi ile ek program yükleyebiliyorsunuz. Sessiz çalışıyor. Negatif yönleri: Kurutma özelliği hayal kırıklığı oldu. Kurutma sırasında çok ağır bir plastik kokusu oluyor ve hem evi hem de giysileri berbat yapıyor. Kurutma makinasını verecektim, tekrar kurduk. Bu markayı tercih edecekseniz kurutmasız alın. Bu parayı vermeye değmez.

2021-10-19
Gittigidiyor kullanıcısı

Temiz yıkıyor, şimdilik memnunum ilk defa LG beyaz eşya tercih ettim fakat kullananlar tavsiye ediyor.

2021-06-04
Gittigidiyor kullanıcısı

arkadaşlar.makina yıkama yaparkn çok ses yapyo yıkama ve kurutma beraber olunca 7 ve 8 saat suruyo .saçmalık.hicbirsey anlamadık.yada biz yapamıyoruz bilmiyorum.

2021-05-24
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü pazartesi sipariş verdim, çarşamba teslim edildi ve hemen servisi aradım, perşembe servis gelip kurdu. Servis 100 TL karşılığı (isteğe bağlı) su çıkışına manyetik kireç önleyici taktı. Makinenin kullanımı biraz karışık gelebilir ama kullanım kılavuzunu dikkatli okuyup kullanmaya başladığınızda aslında kullanımı çok basit. Makine standart makinelerden 3cm daha derin, benim dolabıma ucu ucuna girdi, ölçülerine dikkat ederek alın. Akıllı telefonunuz varsa mutlaka LG ThinQ uygulamasını indirin, yönergelere uyarak makineyi çok kolay internete bağlıyorsunuz, sonrasında cihaza üzerinde bulunanlara ek 25 farklı program indirebiliyorsunuz. (Makine indirdiğiniz 1 programı kaydediyor). Yıkama-kurutma işlemi bittiğinde telefonunuza bildirim geliyor ve telefondan işlemin bitmesine ne kadar kaldığını, hangi işlemi yaptığını takip edebiliyorsunuz, uzaktan makineyi başlatabiliyorsunuz. Örn: Akşam attığım çamaşırların sabah 8 de bitecek şekilde ayarladım ve sabah kalktığımda çamaşırlarım hazırdı. Makine bu sene çıkmış yeni bir model, düğmelerin kapakta olduğu modeli almanızı önermem, hem eski seri hem de kapak çok ısındığı için zamanla anakart arızası verdiği söyleniyor. Güncel bir makine kullanmak istiyorsanız bütçenize göre bu modeli veya 9/6 olanını alabilirsiniz (ikisi de aynı makine). Gelelim performansına, öncelikle makine ayak ayarı tam yapıldığında çok sessiz, sıkma dahil sesi yok denecek kadar az. (Ne kadar bu performansı korur bilmem ama ileride sesin çok artacağını sanmam) Ben sadece pamuklu attım ve makinenin %60'ını doldurdum, tüm çamaşırlar temiz ve kupkuru çıktı, kurutmalı çamaşır makineleri iyi kurutmuyor efsanesine inanmayın. İçerisinde ağırlık sensörü var ve AI DD denen teknoloji sayesinde çamaşırı attığınızda önce 5-10 tur atarak ağırlığını ve yumuşaklığını ölçüyor, kurutma süresi vs. işlemleri kendi ayarlıyor. Buhar özelliği var, özellikle alerjisi ve bebeği olanlar için çok iyi, alerjen, polen mayt vs. temizliyor. Genel olarak makineyi öneririm.

2020-06-12
Hepsiburada kullanıcısı

Uzun zamandır makine bakıyorum. Çok yorumlara baktım biliyorumki hiçbir yorum tatmin etmiycektir okuyanları. Size şu kadarını söyleyebilirim ben yıllardır temiz çamaşır giymemiş im. Makina dan çıkan çamaşırın kokusu bile farklı temizlik kokuyor. Aynı zamanda çok pratik aşırı fonksiyonel.. İnanılmaz mutluyum iyiki bu modeli seçmişim.

2020-05-08
Hepsiburada kullanıcısı

Muhteşem bir makinaymış.Çok korkarak aldım iyiki almışım..Zerre abartılı sesi yok.Biz bile nefes alırken nasıl ses çıkarıyorsak, sonuçta o bir makina ,su alıyor ,çok doğal su sesi çıkarması,sıkarken sonuçta 1400 devir dönüyor doğal olarak hafif bir sıkma sesi oluyor..Yıkarken zerre ses yok .İlk çalışmasında makine durdu galiba diye defalarca gittim bakmaya..1000 devirde ise ses duyulmuyor bile.Valla ses konusunda kim ne söylerse hata eder..Kurutması ise ben 1 saatlik bir kırutma buldum muhteşem..Elyaf yastıkları ikişer koyarak antiallerjik programa koydumki nayklar felan ölsün diye, 1 saatlikte kurutmaya koydum.İnanamadım.. eski bosch mskinemde tabi tek tek yıkayıp, çıkaramadığım sarılıklar çık mış.Çıkınca sıcaktı ıslak sandım biraz beklettim kupkuruydu..Daha yeni yeni keşfediyorum, yolum uzun daha ,çünkü keşfedilecek çok özellikleri var...

2020-05-03
Hepsiburada kullanıcısı

Biz beğendik. 5 kg makinadan sonra kapasite olarak kullanışlı, ilk 2 yıkama ve kurutmada plastik kokusu veriyor. Kıyafetler havalandıktan sonra kokusu geçiyor. Kurutma sonrası kapak ve deterjan gözünü açık bırakmalısınız, makinanın soğuması için önemli bir detay, Wi-Fi ile kontrol ve ihtiyaca göre program indirmek güzel bir ayrıntı olmuş, ilk izlenimlerimiz olumlu sesli çalıştığını düşünmüyorum. Ayaklarının dengesi iyi ayarlanmalı yoksa titreşim ve ses yapıyor. Umarım sorunsuz yıllarca kullanırız.

2020-05-15
Hepsiburada kullanıcısı

Borusan Lojistik getirdi, Dördüncü kata kadar çıkardılar. Resimlerde göründüğü gibi geldi daha korunaklı olabilirdi.

2021-08-16
Hepsiburada kullanıcısı

28 Nisanda verdiğim sipariş 2 Mayısta elime ulaştı beklediğimden çok daha hızlı geldi. Horoz Lojistike teşekkürler. Ürünü iki haftadır hullanıyoruz. Öncelikle çok sessiz çalışıyor. Dokunmatik ekran çok hassas. Telefona yüklenen uygulama ile yıkama kolayca takip edilebiliyor. Uygulamadan indirilen ekstra programlar ile farklı tipte kirler için program seçebiliyorsunuz. Kurutma özelliğini iki kez kullandık. Hem yıkama hem kurutma bir arada olan modeller için kurutmanın verimsiz olduğuna dair yorumlar vardı. Kupkuru çıkardı 7 kg çamaşırı. Kurutmadan sonra kapı lastiğinde kalan pamukçukların temizlenmesi biraz zor, iyice silinmesi gerekiyor. Fiyat performas olarak çok başarılı tavsiye ederim.

2020-05-16
Hepsiburada kullanıcısı

İlk çalıştırdığımda o kadar sessizdi ki, çalışmıyor sandım. Kaliteli ve şık bir makine. Çok gerekli değil belki ama wifi ile uzaktan bağlantı da sağlanabiliyor. Yıkamasından da kurutmasından da şimdilik memnunum.

2021-10-26
Hepsiburada kullanıcısı

daha önce almadığıma pişman olduğum eşyaların başında geliyor sanırım. ses harici mükemmel bir ürün. çok eşya koyduğumuzda dolabın içinde olmasına rağmen ses inanılmaz çok çıkıyor. onun haricinde gerçekten çok güzel.

2021-10-26
Hepsiburada kullanıcısı

Ayrı ayrı kurutma ve çamaşır makinesi alma imkanınız var ise o şekilde almanızı tavsiye ederim. Kurutma performansının çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. Aşırı buruşturuyor.

2022-01-03
Hepsiburada kullanıcısı

Pazartesi sipariş verdim Perşembe günü geldi. Makinayı 5-6 sefer kullanma imkanım oldu. Doğru programı seçtiğinizde her türlü kıyafet için güzel kurutma yapıyor.Ben şimdilik memnunum.

2021-08-29
Hepsiburada kullanıcısı

İki kere kullandım eski makinemize göre çok sessiz. Ama kurutmada kapak hatta dolap kapağı çok ısınıyor ama ben çok beğendim iyi ki almışım.

2021-04-15
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün çok hızlı bir şekilde ulaştı. Kurulumda servis tarafından hızlıca gerçekleştirildi. Henüz kurutma fonksiyonunu kullanmadık ancak ilk yıkama için gayet düzgün bir şekilde çıkardı. Normal boyutlardan büyük. Bu nedenle eğer alanınız standarta göre yapılmışsa sığmıyor.

2021-01-09
Hepsiburada kullanıcısı

bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün mükemmel ötesi başka söylenebilecek bir şey yok bu makina için alın kulanın ve yaşayın siz söyleyin o yıkasın kurutsun ne isterseniz onu yapsın

2020-05-19
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün çok hızlı ve düzgün bir şekilde teslim edildi, piyasadaki muadillerine göre makina çok sessiz çalışıyor. Tedarikçiye teşekkür ederiz.

2020-04-03
Hepsiburada kullanıcısı

LG gerçekten çok profesyonel. Servis çok saygılıydı. Cihaz olarak, kurutma programı kullanırken makine dişarıdan çok sıcak oluyor. Servis dedi bu normal. Bilmiyoruz.

2021-01-18
Hepsiburada kullanıcısı

Sürekli arıza veriyor , kesinlikle tavsiye etmiyorum, çalışmadığinda servis çağırırsanız garanti kapsamında olsa dahil ücret talep ediyor.

2021-11-09
Hepsiburada kullanıcısı

23/09 da ürünü aldık. Geçen hafta makine bozuldu servis değişim için evrak vs bir dünya gereksiz şey istedi. Bu makine yi kurutmalı diye almıştık keşke eski makinemizi atmasaydık hiç bozulmadan 10 senedir çalışıyordu. Aldığımıza pişman oldum.

2021-12-09
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü yeni aldım. 4 kez kullandım. Gerçekten mükemmel düşünen herkese tavsiye ederim. Sadece kuruturken plastik kokusu geliyor dışarı. Ama koku çamaşırlara sinmiyor. Yeni olduğu için koku yaptığını düşünüyorum. Talimatlara uyarak kullanılırsa gayet mükemmel.

2020-05-10
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün 3 günde elime ulaştı hızlı bir şekilde geldi uzun zamandır lg nın başka ev aletlerini kullanmıştım umarım bu üründede uzun süre sorun yaşamam

2020-07-20
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün kısa sürede ve sorunsuz ulaştı. Ürün LG Türkiye garantili olup kurulum işlemini LG yetkili servisi yaptı. Ses seviyesi ideal. Kaliteli gövde ve tasarım. Özellikleri uygun. Özellikle inoks kurutmalı çamaşır makinesi arayanlar için gayet ideal

2020-03-21
Hepsiburada kullanıcısı

Garantili, kaliteli, özellikli bir ürün daha önce de lg vardı 15 yil kullanmıştık simdi bunu aldik memnunuz.

2020-03-30
Hepsiburada kullanıcısı

İhtiyaçlarımızı karşılıyor yeri dar olanlara iki makine yerine bir makine olarak gayet iyi tavsiye ederiz

2020-06-02
Hepsiburada kullanıcısı

Ön yıkama li programda ön yıkama ve ana yıkama için konan deterjanın hepsini bir kerede alıyor. Böyle olmaması gerekir.

2020-05-30
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü yeni satın aldık. Fakat eski makinemizi teslim alıp almadığınızla ilgili bir bilgiye ulaşamıyoruz. Bu konuda en hızlı şekilde geri dönüş yapmanızı talep ediyoruz.

2020-05-11
N11 kullanıcısı

Makinenin estetik görüntüsü çok şık küçük gb görünüyor ama ic haznesi büyük.Yeni kullanmaya başladım. Yıkama ve kurutma güzel inşallah memnuniyetim hep olur.Alanlarda güle güle kullansınlar..

2021-01-12