Generic placeholder image

Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti 1+1 Diş Macunu

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
3.82
100 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 21 TL
En pahalı 139 TL
Bugün 61TRY - 675 TRY TL

Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti 1+1 Diş Macunu En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
Amazon.com.tr Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Diş Fırçası Yumuşak 8 saat önce 61 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Beyazlatıcı Diş Macunu 75 mL 8 saat önce 109 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti & Diş Minesi Diş Macunu 75 ML 18 saat önce 139 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Hassasiyet & Güçlü Diş Etleri için Diş Macunu 75 mL 8 saat önce 145 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ML 18 saat önce 149 TL
Trendyol Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Beyazlatıcı Diş Macunu 75ml 19 saat önce 158 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Diş Macunu 75 ML 18 saat önce 161 TL
Trendyol Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Diş Macunu 75ml 19 saat önce 178 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti & Diş Minesi Diş Macunu 75 ML... 18 saat önce 225 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti & Diş Minesi Diş Macunu 2 x 75 ML 18 saat önce 277 TL
Trendyol Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti & Diş Minesi Diş Macunu 75ml x 2 Adet 19 saat önce 277 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Güçlü Diş Eti 75 Ml + Diş Eti... 8 saat önce 290 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Güçlü Diş Eti 75 ml + Hızlı... 8 saat önce 299 TL
Trendyol Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Beyaz. Diş Fırçası 19 saat önce 299 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti Diş Macunu 75 ML 18 saat önce 308 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Diş fırçası, bakım ve hassasiyet, hassas dişler... 8 saat önce 325 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Diş fırçası, bakım ve hassasiyet, hassas dişler... 8 saat önce 350 TL
Amazon.com.tr Sensodyne, Hassasiyet ve diş eti için yumuşak diş fırçası. 8 saat önce 381 TL
N11 Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Diş Macunu 2 x 75 ML 18 saat önce 390 TL
N11 Sensodyne Onarım ve Koruma Hassasiyet Diş Macunu 4 x 75 ML +... 18 saat önce 420 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Diş fırçası, bakım ve hassasiyet, hassas dişler... 8 saat önce 446 TL
Amazon.com.tr Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti Güçlü Diş Eti 75 ml + Diş Eti... 8 saat önce 539 TL
Amazon.com.tr Sensodyne, Yumuşak diş fırçası, hassasiyet ve diş eti... 8 saat önce 675 TL

Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti 1+1 Diş Macunu Yorumları

3.82
100 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Trendyol kullanıcısı

Ürünün kalite standartları belli ama kendi adıma konuşursam 3 4 gün kullanan birisi olarak kısa vadede pek olumlu sonuçlar alamadım. umarım uzun vadede daha iyi sonuçlar alırım.

2020-02-13
Trendyol kullanıcısı

hiç beğenmedim daha ilk kullanımda dişlerimi aşırı derece de sizlatti. orijinal mi değil mi bilmiyorum ama çok kötü gerçekten

2020-07-01
Trendyol kullanıcısı

Bu markayı uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum ama bu ürünü ilk defa kullanacagim. umarım faydasını görürüm

2019-11-01
Trendyol kullanıcısı

Ürün zaten kullandığım bir üründü fiyat olarak uygun gördüğüm için aldım. Yalnız son kullanma tarihi 2 ay sonrasına olması beni hayal kırıklığına uğrattı çünkü aynı markanın iki farklı ürününden aynı anda sipariş vermiştim.

2021-06-26
Trendyol kullanıcısı

Hassasiyete yönelik etkisi çok daha belirgin olan bir ürün. Fiyatı da yarı yarıya daha uygun piyasadan

2019-09-28
Trendyol kullanıcısı

Beyazlatıcı diyor görüntüde ama farklı içerik geldi sadece hassasiyet şekilde geldi aynı macunu daha ucuza satanlar vardı hayal kırıklığı

2021-05-04
Trendyol kullanıcısı

Bir tanesini bitirdikten sonra yorum yapmak istedim. Hassasiyetimi büyük oranda geçirdi. Kanamam da oldukça az. Genel olarak memnun kaldım şans verebilirsiniz.

2021-03-24
Trendyol kullanıcısı

hassasiyeti ilk kullanimda azaltıyor. tadı da gayet iyi tereddutluydum ama diger macunlarla ayni paradontax almistik daha once asla kullanilacak gibi degildi ama bu asla oyle degil standart macun tadında cok rahat kullaniliyor cok beğendim

2021-02-02
Trendyol kullanıcısı

Hassasiyetimi anlık geçirdi, uzun vaadede etkisi kayboluyor. Belki düzenli kullanımda kalıcı hale gelir. Dişlerimi beklediğimden iyi temizledi ama. Bir hassas diş macununa göre çok iyi temizliyor diyebilirim. İkisi bir arada hem hassas hem beyazdişler için kullanılabilir

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Daha önce bir çok kez hassasiyet şikayetinden dişçiye gitmiş biri olarak bu ürün çok hoşuma gitti. Kesinlikle hassasiyetimi azalttı. Tabiki hiçbir diş macunundan tamamen hassasiyeti geçirmesini bekleyemeyiz lakin kullandığım diş macunlarına göre çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Özellikle diş eti hassasiyeti olanlar için çok ideal bir ürün. Hem temizlik hissinin maksimum düzeyde hissedilmesi hem de hassasiyet gidermesini sağlaması özelliklerinin bir arada bulunduran diş macunu olması, ürünün tercih edilmesi hususunda göz önünde bulundurulmalı diye düşünüyorum.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Sensodyne evimde genellikle yer verdiğim bir ürün. Dişlerimi fırçalarken diş eti hassasiyetlerine karşı etkili çünkü bir yakma hissi oluşturmuyor. Özellikle çok mentollü diş macunları diş etlerime ciddi anlamda yakarak zarar veriyor. Sensodyne diş hassasiyeti konusunda bana yardımcı oldu.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Sensodyne markasını daha önce zaten kullanmıştım ki gerçekten diş hassasiyetime en iyi gelen diş macunu. Temizlik konusunda diğer markaları arkasında bıraktığını söyleyebilirim. Tek bi sıkıntısı istediğim parlaklığı elde edemedim. Onun dışında önerebileceğim bir diş macunu markası. Teşekkürler :)

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Kullanmaya başladığımdan beri diş etlerim daha rahat. Elektrikli diş fırçası kullanmaya başladığımdan beri diş etlerimde hassasiyet hissediyordum. Bu süre zarfında elektrikli diş fırçasına da ara verdim. Elektrikli diş fırçası kullanmaya tekrar başladığımda da hassasiyet hissetmezsem çok memnun kalacağım.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Sensodyne diş macunu genelde kullandığım bir ürün zaten bu markayı genel olarak seviyorum. Genelde agresif yapılı diş macunu kullandığım zaman diş etlerim bile kanayabiliyor ama bunda oyle birsey yasamadim. Ayrıca nefesimi de tazelemesi çabası oldu. Küçük bir miktar kullanmak bile yetti bana. yeterli temizliği sağladigini hissettim o yüzden de benim için avantajlı oldu.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Diş eti kanamaları yaşayan biriyim. Dişlerim hassas ve sıcak - soğuk herhangi içecekten kaçınırım. Bir diş macununun diş eti kanamalarımı iki günde bu kadar büyük bir oranda dindireceğini asla tahmin etmemiştim. Dişlerimi fırçaladıktan sonra çok taze bir his bıraktı. Daha sonrasında yediğim yiyeceklerin tadını almamı engellemedi. Diş sağlığım için kesinlikle düzenli kullanmaya devam edeceğim mükemmel bir ürün. Ve şunu da belirtmeliyim ki dişlerimin beyazlamaya başladığını rahatlıkla görebiliyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

ilk zamanlar iyiydi şimdi FIRÇA DEĞDİREMİYORUM DİŞ ETLERİM DİLİM YARA OLDU DAMAKLARIM ACIYOR RESMEN ALMAYIN SENSODYNE.

2021-07-21
Trendyol kullanıcısı

diş etlerim kanadığı için bunu tercih etmiştim ama pek bi etkisi oldugunu zannetmiyorum yine de idare eder.

2020-05-11
Trendyol kullanıcısı

diş eti problemi süregelen bir ağrıyla çoğu zaman kabusum olmuştur sensodyne bu ağrıyı azalttı sıcak ve soğuk bir şey tükettiğimde de ağrı azaldı verdiği rahatsızlık hissi kullanmadan önceki kadar çok değildi genel olarak beğendiğim ve kesinlikle satın alacağım bir ürün.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

diş hassasiyeti konusunda sensodyne çığır açmış durumda bu bilgiğimiz bir gerçekti zaten ama bu üründe gerçekten bunu daha net bir şekilde hissettim. diş etlerimde hassasiyetten dolayı fırçalamadan doğan hafif bir sızı oluşuyordu bu ürün tamamen bunun önüne geçti gerçekten tebrik ederim

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Şarjlı diş fırçası kullandığım için fırça ucu çok sert. Bu yüzden her fırçalamamda diş etlerimde kanama yaşıyordum. Bu ürünü normal diş fırçası ile fırçalayarak kullandım ve diş etlerimdeki o sızı ve ağrının geçtiğini fark ettim. Kesinlikle bundan sonra bu markanın diş macunlarını kullanacağım

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Soğuk gıdalar tükettiğimde dişlerim sızlar ve bu durum beni çok rahatsız eder. Ürünü kullandıktan sonra bu hislerin azaldığını ve iyi geldiğini düşündüm. Bence herkesin kullanması gereken ürün diş eti hassasiyeti olmayanlar bile kullanmalı ilerde yaşanacak sorunların önüne geçmek amaçlı kullanılabilir..

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Sensodyn gerçekten severek ve güvenerek kullandığım bir marka. Bu zaten bende direk kocaman bir attıya geçirdi ve bir çok diş hekimi tarafından da gerek içerik gerekse etki olarak tavsiye edilen bir ürün. Uzun süredir bu markanın ürünlerini kullanıyorum ve bu ürününde de gerçekten beni mutlu eden sonuçları gördüm. Herkese öneririm.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Bu markanın başka diş macunlarını kullanmıştım özellikle diş hassasiyeti yaşadığım bir dönemde çok faydasını görmüştüm. Diş macununun ağzımda yarattığı ferahlık benim için önkoşul. Bu ürünü de bu yönden beğendim. Daima kanaması olan diş etlerime ise pek yararını göremedim. Beyazlatma etkisi de yeterli seviyedeydi. Ben ürünü beğendim

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Diş hassasiyeti yaşadığım için diş macunları ve fırçalarında çok seçiciyim. Ürünü daha önce duymuştum ama kullanma fırsatım olamamıştı. Deneyimelerim sonucunda. hassasiyetime iyi gelidiği ve özellikle fırçalama sonrasında da sürecinde devam etmesi gerçekten başarılı bir ürün olduğunu ispat ediyor. Vat ettiğini veren bir ürün. teşekkürler.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Fırçalandığı an diş etlerimin rahatladığını hissettim. İçerisindeki mentolü ya da nanesi ne olduğunu bilmiyorum tam aşırı yoğun değil bu da bence diş etlerini yormuyor. Ne kadar yakarsa o kadar diş etlerine zarar vermiyor bence. Bunun yanı sıra verdiği ferahlık hissi çok güzel. Nanesi az yoğun olduğu için sanki yeterince ferah ve temiz yapmazmış gibi hissediliyor ama öyle değil. Ben beğendim zaten daha önce de kullanmıştım bu ürünü. Tekrar alacağım bir ürün

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Daha önce dişimle sorunum olmuştu bu yüzden diş etlerim her fırçalamada azda olsa kanardı ama sensodyne kullandıktan sonra kanaması tamamen bitti ve diş etlerimin güçlendiğini hissettim.dişlerimi düzenli fırçalayan,her türlü bakımını yapan bir insanım dişlerimin beyazlığından memnundum da demek ki daha da beyazlayabilirmiş. Gerçekten daha ilk denememde bembeyaz ve tertemizdi dişlerim.özellikle sigara ve kahve kullanan kişilerin bir denemesini öneririm ben sevdim.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Diş etlerim problemli olduğu için almıştım ama diğer serilerinden çok farkı olmadı aynı markanın farklı özellikli olanını kullanıyorum

2019-12-03
Trendyol kullanıcısı

1 haftadan sonra eşimin ağzında yara yaptı. Son kullanma tarihini de görenedim üzerinde. Ucuza aldık ama soru işaretleri belirdi doğrusu...

2020-12-16
Trendyol kullanıcısı

Vizkozite düşük, alışılmış kıvamda değil. Tadı da sıradan diş macunlarında olduğu gibi. Bu paraya değmez.

2021-02-27
Trendyol kullanıcısı

4 lü diş macunu aldım ikili geldi. iade edip bu kez 2'li aldım eksik gelmesin diye. bu sefer de hediye çanta göndermemişsiniz. bir daha sizden hiç birşey almayacağım

2020-11-18
Trendyol kullanıcısı

Ürünü kullandım dudaklarım yara oluyor neden oluyor sahte malzeme mi gönderdiniz sensodyne orijinal olup olmadığını nasıl anlarız

2021-05-08
Trendyol kullanıcısı

ürünün paketlenmesi oldukça iyiydi. indirim günleri yoğunluğundan dolayı elime geç gelse de sorun etmedim. fiyat marketlere göre oldukça iyi bi tane daha almadigima pişman oldum. çantası da gayet güzel seyahat sırasında kullanımı pratik olur. düşünenlere tavsiye ederim.

2020-11-25
Trendyol kullanıcısı

ürünü indirimli fiyattan aldım fakat diş eti kanamalarım azalmak yerine daha da arttı tarafıma yeni ürün gönderilmesini aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuracağımı bildirmek isterim

2021-06-09
Trendyol kullanıcısı

ürün genel olarak çok iyi ben çok fazla diş hassasiyeti yaşayan biriyim soğuk su sıcak su dondurma gibi şeyleri diş hassasiyetimden dolayı tüketemiyordum bu macunu kullandıktan sonra güzel bir rahatlama hissettim devamlı olarak kullanabileceğim bir ürün olmuş beni böyle güzel bir ürünle tanıştırdığınız için teşekkür ederim.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Diş fırçalamak benim için bir işkenceydi sürekli kanamalı savaş gibiydi :( Sensodyne hassas dişler için diş macununu kullanmaya başladım ikinci fırçalamada diş etlerimde sıfır kanama, kaşıntı, şişlik ve acı oldu. soğuk şeyler yiyip içtiğimde ise hiç sorun yaşamıyorum.Artık sorunsuz şekilde dişlerimi fırçalayabiliyorum, üstelik inci gibi dişlerim :)

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Dişlerimin yapısında olan çarpıklıklar sebebiyle diş etimde bazı zamanlarda fırçalama sonrası kanamalar meydana geliyordu. Fakat ürünü kullandığım süreçte böyle bir sıkıntıyla karışlaşmadım. Ayrıca kış günlerinde dişleri fırçalayıp soğuğa çıkmak bile hassasiyeti olan insanlar için oldukça zorlu oluyor. Bu ürün hassasiyeti önemli ölçüde azaltıyor. Ve son olarak tadı da oldukça iyi, kullanırken mide bulandırmıyor :)

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Bazı diş macunları çok ağır bir tadı oluyor ve aşırı yakıyor. Bazılarının ise tadı kötü olup hissiyatını sevmiyorum. Ama bu diş macununda hem güzelce temizlenmiş hem ağır olmadan ferah hissetim. Almaya devam edeceğim ürünlerden biri oldu kendisi. Teşekkür ederim bu güzel ürünlerle tanıştırdığınız için.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Öncelikle ben yıllardır sensodyne kullanıyorum birçok ürününü denedim, çoğu hoşuma gitmişti. Bu ürün de ciddi anlamda çok iyiydi. Çünkü hassas diş eti problemini çözüyor. Faydalı bir ürün. Ve dişlerim daha da beyazlaştı. Ürünü sevdim. Diş macunum bittikten sonra tekrardan almaya gideceğimmmm ♥️

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Kullanmaya başladıktan sonra 2 3 fırçalamada hemen etkisini gösterdi. Diş etlerini yatıştırıyor ve güçlendiriyor. Çünkü diş etleri normalde kanadı hep fırçalarken ancak şimdi bu kanamalar çok azaldı. Bir de sızlama çok olurdu su içerken dahi. Bununda azaldığını hissediyorum. Düzenli kullanırsam tamamen geçecek diye düşünüyorum

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Daha öncede sensodyn kullanan biri olarak bir çok çeşitinde de olduğu gibi yumuşak bir dokusu olan bir macun fakat bunda şaşırtıcı şekilde bir ilaç hissiyatı aldım yani kötü bir etki değil ancak tadında bir ilaç hissi vardı.Bu sebepke gerçekten işe yarayacağına dair bir hissiyat oluşturdu. Ayrıca kullanım sırasında gerçekten temizlediğini hissetmiyorsunuz fakat gargaradan sonra gerçekten temizlediğini görmek şaşırtıcı ve güzel bir etki.

2020-03-27
Trendyol kullanıcısı

Urun sahte cikti yaklasik 1 haftadir kullaniyorum ve dis etlerimi cok kotu yapti. Uzerindeki barkod sahte

2021-03-06
Trendyol kullanıcısı

Berbat bir üründü sanırım tarihi geçmiş olanları gönderiyorlar dudağım kabuk atıyor dilimde kesikler oluşturdu.

2020-12-28
Trendyol kullanıcısı

önemli uyarı Alerjisi olanlar Sakın bu ürünü kullanmasın eşim kullandı alerji yaptı ağzı yandı sakin almayin

2020-10-18
Trendyol kullanıcısı

Bildiğin dışardan aldığın diş macundan ml bakıp alın boyut küçük annemin ağzında soyulma yaptı bana birşey olmadı tadı kokusu rengi yok gibi ve rahatsız etmiyor.

2020-10-07
Trendyol kullanıcısı

Kullanmaya başladıktan birkaç hafta sonra ağzımda bir sürü yara çıktı. İnternetten yorumlarına baktığımda birçok kişinin aynı sorunu yaşadığını gördüm. Tavsiye etmiyorum, çok kötü.

2020-07-18
Trendyol kullanıcısı

Bir daha almayı düşünmüyorum daha önce bitkisel diş macunları kullandım onlara devam edicem “ersağ v.s”

2020-11-24
Trendyol kullanıcısı

markayı kullananlar bilir zaten ama bu ürün dudak iç kısmında büzülme yapıyor üreticilere duyurulur çok memnun kalmadık

2020-08-07
Trendyol kullanıcısı

İlk kez kullandım çok güzel bi ürün dişleri bembeyaz yapıyor biraz ağızda yanma yapıyor ama geçiyor sonra

2020-07-08
Trendyol kullanıcısı

kullanmaya başladıktan sonra ağzımın içinde lezyonlar oluşmaya başladı kullanmaya devam ettikçe arttı alt dudağım şişti bir tüpü bitirmedim bile

2020-06-30
Trendyol kullanıcısı

Sorunsuz ve oldukça hızlı ulaştı elime ürün. İyi temizliyor gibi ama yine de favorim Parodontax. Teşekkürler.

2020-06-17
Trendyol kullanıcısı

4 günlük kullanımda farketti. Her sabah ağzı kan dolu uyanan eşim 4 günden sonra rahatladı. Uzun vadede daha iyi olacağına biz inandık. Tavsiye ederiz.

2020-06-07
Trendyol kullanıcısı

Bu markanın diğer diş macunlarını kullanıyordum bunu ilk defa aldım gerçekten diğerlerinden daha fazla ferahlattı ve ağızda çok köpürmediği için miğde bulantısıda yapmadı kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar

2020-05-16
Gittigidiyor kullanıcısı

Eşimle birlikte kullanmak için aldım ama dişlerimde hiçbir farklılık yaratamadı. Beyazlatıcı olarak tanıtılmasına rağmen dişlerimde tek bir ton açılma bile olmadı. Markayı çok fazla kişiden duyduğum için güvenmiştim ancak bu ürün tam bir pişmanlık.

2021-04-26
Gittigidiyor kullanıcısı

Merhaba diş midemde oluşan rahatsızlıklar sonucunda diş hekiminin bana hem hassas dişler için tasarlanmış hem de Dişlerimin ana yapısına zarar vermeden temizlenmesini sağlayacak Sensodyne diş macunu tavsiyesinde bulundu Bu ürünü sürekli Eczaneden temin etsemde pandemi sebebiyle ne yazık ki dışarıya çıkamıyoruz bu nedenle de hem kendi sağlığımı korumak hem de diş temizleme düşünerek gittigidiyor alışveriş sitesi üzerinden diş macunu siparişi girdim. gerçekten çok farklı bir diş macununda farklı ne olabilir diye düşünebilirsiniz elbet Fakat ben de şaşırdım fazla köpürtme yapmayan Sensodyne diş macunu köpükten ağzımı alamıyorum içeriği farklı olmuş olsa gerek. buradan almanızı tavsiye etmiyorum en iyi sonuç için bence eczanelerden şaşmamalıyız.

2021-06-04
Gittigidiyor kullanıcısı

Dişlerden ailecek dertliyiz. Ama sensodyne kullandığımızdan beri ağrı sızı kalmadı. Dişçiye vereceğiniz parayı diş macununa harcayın.

2021-03-18
Gittigidiyor kullanıcısı

Olumsuz yanı olumlu tarafını yok edip bir de üste çıkıyor. Süte su karıştırıp satmak gibi birşey... Negatif yönleri: Kapağını açıp ters çevirin akmaya başlasın. Sadece bu markaya özgü bir durum. Şirket böyle olunca daha mı çok kar ediyor?!

2021-07-21
Hepsiburada kullanıcısı

Diş eti problemi, kahve tüketimi nedeniyle sararma ve hassasiyet sorunları yaşayan birisi olarak bu üründen çok memnunum. Kullanmaya başladıktan 1 hafta kadar sonra hassasiyet kayboldu, diş eti kanamalarım daha az, beyazlık konusunda da daha fazla sararmayı engelliyor ancak biraz daha beyazlatsa mutlu olurdum ??‍♂️

2021-08-27
Hepsiburada kullanıcısı

Sensodyn özellikle bu ürünü çıkarttığından beri Diş hekiminin tavsiyesi ve Eczacımın önerisiyle kullanıyorum. Çok memnunum

2021-12-01
Hepsiburada kullanıcısı

Beyazlatıcı yazan ilandan sipariş vermeme rağmen Beyazlatıcı özelliği olmayan ürün gönderildi. İade ettim.

2021-11-12
Hepsiburada kullanıcısı

Son kullanma tarihi 7. Ay resmen tarihi geçecek bir ürünü indirimli haliyle satmışsınız sağ olun kıvamı falan da bi değişik zaten attım çöpe

2021-06-10
Hepsiburada kullanıcısı

Daha ilk kullanımda ağız içi ve dilimde yaralar meydana geldi. Sensodyne'nin hassasiyet ile ilgili üç farklı çeşidini kullandım maalesef hepsinde de aynı durumu yaşadım.

2019-10-02
Hepsiburada kullanıcısı

Bu siteden almadım ama bu sitedeki bazı arkadaşlar sayesinde yaşadığım problemin kaynağını öğrendim. Bu diş macununu kullandığım 3. günden itibaren diş etlerimde, dilimin altında ve dudağımın arkasında yaralar oluştu. Koronadan dışarı da çıkamadığım için korktum doktora gitmeye. Ondan dolayı bu diş macununu alırken dikkat edin bazı insanlarda bu etkiyi yaratabiliyor arkadaşlar, daha öncesinde başka sensodyne ürünlerini kullanıyor olmama rağmen bu üründe böyle bir şey yaşadım. Düz sensodyne'e geri döneceğim egzantirik şeylere gerçekten gerek yok.

2020-05-19
Hepsiburada kullanıcısı

Arkadaşlar diş eti sorunu olanlara şiddetle tavsiye ediyorum . Bende diş eti kanaması vardı birkaç gün kullandıktan sonra geçti. Çok etkili bir diş macunu

2020-03-14
Hepsiburada kullanıcısı

Diş eti kanaması için almıştım diğer emsallerinden çok fazla farkı yok ama fiyatı diğerlerine göre çok çok uygun

2021-08-10
Hepsiburada kullanıcısı

Dişler için 1 numaralı dış macunu. Başka dış macunu kullandığımda dişimde sızlama hafif hissediyorum . 2.siparişi vermeyi düşünüyorum, çunķu bu benim vazgeçirmezim oldu. Tavsiye ederim.

2020-11-13
Hepsiburada kullanıcısı

Giyatı gayet uygun markette çok pahalı iki günde geldi teşekkürler diş eti problemli olanlar tercih etmeli

2021-04-11
Hepsiburada kullanıcısı

ürün paketleme dışında her şey yolunda görünüyor ürün korumaya yönelik tedbirler alınmalı diye düşünüyorum

2020-01-24
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün normal hızda geldi, paketlemenin her ne kadar çok bir önemi olmasa da 10 üzerinden 6 veririm. Bundan önceki diş macunum paradontaks markasının diş eti hassasiyeti olan üründü. Fakat sensodyne ürünü daha iyi sonuç verdi bende ve kesinlikle tadı daha güzel paradontaks kullanıp bu ürünü kullananlar ne demek istediğimi iyi anlayacaktır. Tavsiye ederim.

2020-07-08
Hepsiburada kullanıcısı

Sensodyne diş macunu reklama gerek yok olması gerektiği gibigeldi fiyatıda gayet uygun teşekkür ederim

2020-12-18
Hepsiburada kullanıcısı

Bilindik sensodyne kalitesi fakat her üründe olduğu gibi bundada rahatsız edici bir tatlılık hissetti

2020-04-20
Hepsiburada kullanıcısı

Diş etlerim çok güçlendi, sadece beyazlatıcı özelliğide olsa asla başka diş macunu kullanmazdım. Harika! ?

2020-05-29
Hepsiburada kullanıcısı

Paketleme saglam ilk defa kullaniyorum diş macunu normal macunlardan daha akışkan ama iki gündür kullaniyorum kullanmadan once dislerim kaniyordu surekli ikinci kullanmamda kanama olmadı genel olarak begendim

2020-10-07
Hepsiburada kullanıcısı

Diş etlerimdeki çekilme bir tüpten sonra nerdeyse tamamen iyileşti. Dişleri diğerlerine nispeten daha az beyazlatıyor.

2021-01-09
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün gayet başarı, yorumları okuyarak tercih ettim. Dis eti kanaması sorunum vardı. Hatta durduk yere kanamaya başlardı bazen. Ürünü kullanmaya başladıktan 1-2 sonra diş eti kanamalarım oldukça azaldı. Tavsiye ederim

2020-12-21
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün çok çabuk ve iyi paketlenmiş bir şekilde geldi. Fiyatı da piyasanın çok altında. Herkese tasviye ederim. (Diş doktoru değilim ama diş doktorum da tavsiye ediyor.)

2020-12-19
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün hesaplı ve hızlı geldi. Fakat herkese gönderilen hediye çanta bana gelmedi.Umarım dişeti kanamalarına iyi gelir vede yara yapmaz.

2020-12-08
Hepsiburada kullanıcısı

Uygun fiyatlı ve güzel ürün. Ürün çok geç kaldı diye bildirdim hemen ilgilenip para iadesi yaptılar ve ürünü de gönderdiler. Teşekkürler

2020-12-21
Hepsiburada kullanıcısı

diş eti hassaiyeti olanlar için ideal bir diş macunu , diş macunundan da ziyade ağız bakım ürünü demek yerinde.

2020-11-25
Hepsiburada kullanıcısı

Guzel urunler dis etlerim kanama yapiyordu . Cok iyi geldi diseti problemi yasayan arkadaslara tavsiye ederim

2020-08-08
Hepsiburada kullanıcısı

1 ay kullandıktan sonra diş hassasiyetim neredeyse tamamen bitti. Önceleri havayı bile değdiremediğim dişime soğuk sudur dondurmadır vız geliyor artık. Diş etlerimde de ürünü kullanmaya başladıktan sonra hiç kanama olmadı ve ağzımda hiç aft çıkmadı. Kesinlikle tavsiye ederim.

2021-05-29
Hepsiburada kullanıcısı

Sensodyne beğendiğim bir ürün, kullandığınızda bir kaç hafta sonra farkı anlaşılıyor, hiç denemediyseniz en azından denemek için tavsiye ederim

2021-04-03
Hepsiburada kullanıcısı

Ürün aynısı geldi gayet memnunum daha önce de kullandım herkese de öneririm. Diş taşlarından olsa gerek ağzım uykudan uyandığımda çok kokuyordu her gün fırçalamama rağmen, bu ürün baya iyi geliyor kokuya da engel oluyor..

2021-01-31
Hepsiburada kullanıcısı

Bu markanın farklı ürünlerini denemiştim bu yeni bir ürün bildiğiniz gibi yeni kullanmaya başladım ama şimdilik memnunum..

2020-12-29
Hepsiburada kullanıcısı

kokusu ve kıvamı hoşuma gitmedi, diş etlerime de muazzam bir katkısı olduğunu düşünmüyorum (hızlı rahatlama olan müthişti mesela)

2021-04-13
Hepsiburada kullanıcısı

aslında ben colgate pro-relief kullanıyorum ama bunun fiyatını uygun bulunca almak istedim. normal sensodyne i beğenmiyorum, çok etkili değil, köpük ve tadı hemen kaçıyor. umarım bu güzeldir. daha denemedim.

2020-11-24
Hepsiburada kullanıcısı

Son kullanım Tarihi yakın olduğu için tavsiye etmiyorum alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundurarak alsınlar.

2021-04-17
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü kullandıktan 1 hafta kadar sonra diş etlerimde şişme ve ağzımda aftlar oluştu benden sonra eşim de denedi onda da ayni problemler olustu aldigimiz 4lu paketin 1 tanesini bile bitiremedik hepsi çöp oldu

2021-02-11
Hepsiburada kullanıcısı

Şekerli yiyecekler yediğimde dişlerim zonkluyor diye aldım. Ilk kullanımdan itibaren farkını gösteriyor. Diş fırçası çok yumuşak. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. Teşekkürler :)

2020-05-29
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünle ilgili değilde aynı diş macununun beyazlaticili olanını sipariş etmiştimama normal hassasiyet giderici gelmiş ona göre para ödemiştir dikkat edilmemiş

2021-06-25
Hepsiburada kullanıcısı

diş eti problemi yaşıyorum ancak yumuşak fırçalarla temizlik hissi de alamıyordum. bu fırçadan çok memnun kaldım, optimum oldu benim için.

2021-01-17
Hepsiburada kullanıcısı

Yalnızca hassas diş etleri için değil, normalde dişlerinizi fazla hırpalamamak için de tercih edilebilir. Diş boyutu küçük olanlar için harika bir ürün

2020-10-21
Hepsiburada kullanıcısı

Çok çok beğendim dokturumuzun tavsiyesi ile başka bir marka almıştık daha önce ama bu ürünle diş etlerim rahat etti

2021-01-20
Hepsiburada kullanıcısı

Diş etlerim çok kanardı. İlk fırçalamadan itibaren farketti sadece uç kısmı biraz fazla küçük ama açıklamasında da yazdığı gibi diş etlerine rahat ulaşabilmesi amaçlanmış. Amacına uygun

2020-08-16
Hepsiburada kullanıcısı

Aldığım ürün yerine farklı bir ürün geldi. Degiştirilmesini talep ediyorum. Gelen ürünün fotoğrafını ekliyorum.

2021-06-19
Hepsiburada kullanıcısı

Daha önce aynı markanın gentle modelini kullanıyordum, çok fark göremedim iki modelden de memnun kaldım. Diş etleriniz hassas ise yumuşak fırça olarak bu modeli tavsiye ederim.

2020-04-21
Hepsiburada kullanıcısı

Gerçekten yumuşak bir diş fırçası özellikle hassas diş etleri olanlar için ideal. Baş yapısının küçük olması her yere ulaşımı kolaylaştırıyor. Tek eksiği ise bence bir tane dil ve yanak temizleyicisi olması gerekirdi

2020-04-16
N11 kullanıcısı

dis macunu verdim . dis fırçasi göndermişler . tek ortak yönü dişe kullanılması. dalga geçer gibi . !

2020-07-04
Hepsiburada kullanıcısı

benim talep ettiğim ürün beyazlatıcı olandı fotoğrafını koymuş olduğunuz üründü ama elime normal olanı geldi eğerki elinizde yoksa iptal edin.

2021-04-07
Hepsiburada kullanıcısı

Yanlış ürün geldi iade ettim ama ama istediğim ürün hakkında hiç bir çözüm sunulmadı sadece ücret iadesi yapıldı bence bu sorumsuzca bir davranış

2021-04-24