Generic placeholder image

Shine of Miracle Dark Self Tanning Water

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.33
9 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 165 TL
En pahalı 280 TL
Bugün 280TRY - 280 TRY TL

Shine of Miracle Dark Self Tanning Water En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
Trendyol Shine of Miracle Dark Self Tanning Water ( Güneşsiz Kendinden... 36 dakika önce 280 TL

Shine of Miracle Dark Self Tanning Water Yorumları

4.33
9 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Trendyol kullanıcısı

Ürün gayet güzel ama sürdükten sonra bir kına kokusu var bu kokuyu sevmeyen rahatsız olan almasın ona rağmen beklediğimden daha güzel performans düzenleme: kullandım ve ilk 2 gün çok güzel renk veriyor sonra banyoya girince turunculaştı ve tüm gözeneklerime doldu 1 hafta oldu ve hala gözeneklerimden çıkmıyor

2022-08-31
Trendyol kullanıcısı

Çok güzel bir ürün. Denedim oyle yazıyorum. Eldiven takarak yapın. Vucudumu nemlendirdim sonra bıraz bekledim ve uyguladım. 8bsaat sonra gayet güzel bronzlaltım

2022-08-09
Trendyol kullanıcısı

Gayet güzel bronzlaştırıyor ama güzelce yedirmeniz lazım ben sürdükten sonra ellerimi yıkadım baya bi iz oldu? kına kokusunu sevmeyen almasın çünkü buram buram kına kokuyorum?

2022-05-26
Trendyol kullanıcısı

Geçen seneden beri ürünü kullaniyorum ve inanılmaz memnunum. Bu sene sadece sprey şişede, su formunda olması çok daha kolay uygulama sağladı. Tek kullanımda bile harika bir etki sağlıyor. Kullanımdan sonra kına gibi bir koku evet var ama beni rahatsız etmedi. Işıltılı vücut kremiyle birlikte kullandığım için koku problemi olmadı. ben beyaz tenli olmama rağmen dark alıyorum ve çok memnunum. süt beyaz olan tenler için bir alt tonu daha uygun olacaktır.

2022-07-01
Trendyol kullanıcısı

Tek kelime ile efsane diyebilirim yok böyle bir ürün bronzluk hastası biri olarak söylüyorum gerçekten çok iyi bu ürünün damlalık olanı da çok iyi ama bu ürün çok kullanışlı sık ve yay bitti mükemmel ?

2022-04-14
Trendyol kullanıcısı

Merhaba kızlar infuluencerların öve öve anlattıkları bronzlaştırıcıyı realist bir şekilde anlatmak için özellikle denedikten sonra yorum yapmak istedim uygulaması çok basitti sık ve yay bu kadar ancak dikkat edilmesi gereken şey kemik üzeri ve katlanma yerleri (dirsekler ve dirseğin iç kısmı gibi ) az kullanılmasında yarar var hem daha kolay emilim sağlıyor hemde daha yoğun bronzluk oluyor ton eşitsizliği olmaması adına buna dikkat etmelisiniz ve ben şöyle bir durumla karşılaştım kurudu diyerekten uyudum ve terlemeden kaynaklı belli bölgelerde renk atması ve nevresimlerime aktığını gördüm ayrıca kına kokusundan bahsedilmişti yorumlarsa ilk başta o koku olmuyor uygularken ancak ertesi gün almaya başlıyorsunuz rahatsız edici bir koku alıcak olanların bilgisine ?

2022-05-14
Trendyol kullanıcısı

Serum ve krem birleştirip kullanıyordum bu hali daha pratik aynı etki solariuma gitmeye üşenir olan bana her yıl kurtarıcı ??

2022-05-01
Trendyol kullanıcısı

Esmer olduğum için Dark tercih ettim, açık tenli birinin kesinlikle almaması gerekiyor bence. Gul yabani gibi olma ihtimali çok yüksek. Benim ten rengimle güzel bir bronzluk verdi.

2022-05-15
Trendyol kullanıcısı

İki kez kullandım evet bronz görüntü veriyor fakat duşa girdiğinizde gidiyor. Max. 1-2 günlük bir etki daha uzun sürmesini beklerdim ayrıca kıyafetlere de bulaşıyor.

2022-06-01